Запрошуємо до участі у роботі 3 Міжнародної науково-технічної конференції «Ефективні технології та конструкції в будівництві та архітектура села» факультету будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету, яка відбудеться 26-27 травня 2020 року в режимі онлайн.
Участь у конференції безкоштовна. Для участі у конференції необхідно до 20 травня 2020 року подати на кафедру будівельних конструкцій ЛНАУ заявку та тези в електронному варіанті (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Контактна особа: к.т.н., доцент Віталій Володимирович Білозір, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Детальніша інформація і бланк заявки – в доданому файлі.