Традиційно у Львівському національному аграрному університеті в травні відбуваються зустрічі з випускниками різних років, які приїжджають із усіх куточків України до рідної альма-матер, яка свого часу дала їм крила для високого лету. Ці зустрічі надзвичайно важливі для колективу нашого закладу вищої освіти, який пишається своїми вихованцями, серед яких відомі політичні та громадські діячі, авторитетні науковці, керівники установ і організацій, висококваліфіковані фахівці у сфері аграрного виробництва.
Цьогоріч у зв’язку із пандемією коронавірусу скасовано проведення усіх масових заходів, тому традиційна зустріч із нашими випускниками переноситься на час, коли такі заходи буде дозволено проводити.
Дорогі наші випускники! Ми пам’ятаємо про Вас і з нетерпінням чекаємо на зустріч, про час і місце проведення якої буде додатково повідомлено на сайті університету!