У Львівському національному аграрному університеті з ініціативи ректора, академіка НААНУ Володимира Снітинського започатковується екологічний проєкт «Дбай про довкілля – Божий дар!». Його метою є популяризація екологічних знань, виховання екологічної свідомості та реалізація конкретних заходів щодо збереження навколишнього середовища.
Одна із частин проєкту присвячена вивченню та осмисленню енцикліки Папи Римського Франциска «Laudato Si» щодо піклування про наш спільний дім. Ця перша в історії екологічна енцикліка була опублікована 2015 року і висвітлила вчення Римсько-католицької Церкви щодо сучасних екологічних викликів, їх основних причин, а також шляхів їх подолання. Енцикліку в українському перекладі, який 2019 року здійснило Бюро УГКЦ з питань екології, колективу університету під час пам’ятної для нас усіх зустрічі у січні цього року подарував Блаженніший Святослав Шевчук.
Запрошуємо університетську громаду до спільного читання енцикліки Папи Франциска «Laudato Sі».
Текст енцикліки публікуватиметься на офіційній фейсбук-сторінці ЛНАУ https://www.facebook.com/lvivlnau/