27 серпня 2020 року було проведено засідання Комісії з організації університетських та суспільних заходів Львівського національного аграрного університету.
На засіданні було промоніторено визначні дати та події в житті ЛНАУ та України загалом, а також внесено пропозиції щодо проведення культурно-виховних, профорієнтаційних та інших заходів в університеті на вересень.
На засіданні Комісії розглянуто наступні  питання:
- початок навчального року з чітким дотриманням правил соціальної дистанції та гігієни;
- святковий концерт для першокурсників;

- навчання на алеях ЛНАУ;
- відеозвернення відомих випускників ювілейних років;
- участь у конкурсі на проведення акції «БУРчик» для розвитку студентських просторів;
- проведення екскурсій в умовах карантину;
- спорт на карантині;
- інше.
На засіданні відбулося жваве обговорення даних питань. Члени комісії особливо звернули увагу на навчальний процес в умовах карантину, а також підкреслили важливість вжиття необхідних протиепідемічних заходів в університеті та гуртожитках Львівського національного аграрного університету.