Привітання з нагоди Дня знань та початку нового навчального року від випускника Львівського національного аграрного університету, д.е.н., професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, академіка НААНУ, почесного землевпорядника України,

державного службовця І рангу, відзначеного орденами «Знак Пошани», «За заслуги» ІІІ, ІІ і І ступенів та чотирма медалями, Почесними Грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня, доктора Honoris Causa Львівського національного аграрного університету Леоніда Яковича Новаковського

Дорогий Володимире Васильовичу, дорогі студенти та викладачі! Шановні мої учителі, соратники, колеги!

Хочу звернутись до Вас як випускник Львівського національного аграрного університету, а тепер доктор Honoris Causa Львівського національного аграрного університету. Усе, чого я досяг у своєму житті як державний діяч, учений, керівник, просто як людина, безпосередньо пов’язано з моїм навчанням, вихованням і становленням у Львівському сільськогосподарському інституті, який я закінчив понад 60 років тому.

Високі нагороди та співпраця з рідним Університетом зобов’язує мене звернутися до колективу, професорсько-викладацького складу і студентів мого рідного закладу вищої освіти у зв’язку з початком нового навчального року.

Безмежно вдячний усім, хто вклав свій розум і знання для того, щоб ми стали дійсно висококваліфікованими фахівцями і гордо несли звання випускника нашого закладу вищої освіти.

Хочеться побажати студентам всіляких успіхів у навчанні та громадській роботі, гордитися тим, що Ви є членами цього прекрасного колективу, берегти своїх учителів і допомагати їм, примножувати здобутки Львівського національного аграрного університету.

З Днем знань і початком нового навчального року, дорогі студенти і викладачі!

академік Леонід Новаковський

29 серпня 2020 року