Привітання з нагоди Дня знань та початку нового навчального року від представниці української громади в Канаді, відомої української вченої та громадської діячки, керівника відділу багатомовного бібліотечного обслуговування Національної бібліотеки Канади (1974–1995 рр.), координатора кафедри українознавства Університету Оттави (1995–2005 рр.), віцепрезидента Оттавського відділу Конгресу українців в Канаді, доктора Honoris Causa Львівського національного аграрного університету Ірени Белл.
Щирий привіт із міста Оттави в Канаді. Це для мене велика честь і приємність – мати зв'язок хоч в малий спосіб з надзвичайним Львівським національним аграрним університетом.
Вітаю першокурсників, студентів та колектив університету з початком цього навчального року.
Хоч цей рік в надзвичайних умовах пандемії, напевно, вимагатиме більших зусиль, прошу прийняти мої щирі побажання успіху першокурсникам в цьому новому навчальному році та всього доброго всім у Львівському національному аграрному університеті. Щасти Вам!