Професорсько-викладацький склад, працівники та студенти Львівського національного аграрного університету щиро вітають ректора ЛНАУ з присвоєнням та отриманням Державної премії України.
Згідно з Указом Президента України №4/2020 «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року» ректору Львівського національного аграрного університету, заслуженому діячу науки і техніки України, академіку Української академії аграрних наук, дійсному члену Академії вищої школи України, члену Нью-Йоркської академії наук, доктору біологічних наук, академіку НААНУ В.В. Снітинському присвоєно премію за роботу «Створення нових мінеральних сполук і поліфункціональних наноматеріалів та їх використання у тваринництві та ветеринарній медицині».
Щиро вітаємо Володимира Васильовича з високою нагородою і бажаємо йому нових наукових здобутків!