Шановні працівники Львівського національного аграрного університету та коледжів, які входять у його структуру!
Щиро Вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника освіти!

Дорогі колеги, Вашим завданням є виконання особливої і дуже почесної місії – підготовки висококваліфікованих фахівців і здійснення наукової діяльності на благо економіки України та суспільства загалом.
Своєю невтомною працею Ви допомагаєте молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання та навички, а найголовніше – проявити свої таланти, сформувати моральні й духовні цінності та обрати свій професійний шлях.
Бажаю Вам, щоб Ваші та наші зусилля, спрямовані на втілення все нових результатів наукової думки у навчальний процес, давали свої плоди та привели до зростання нового покоління вихованих, освічених, гуманних і достойних людей – громадян нашої держави!
Вітаючи зі святом, від щирого серця бажаю кожному з Вас міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, миру, любові та злагоди!

ректор ЛНАУ, академік НААНУ Володимир Снітинський