Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.11.2020 року №1471 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 26 листопада 2020 року та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України від 2 липня 2020 року № 886, від 24 вересня 2020 року № 1188» присвоєно вчені звання:
- професора кафедри інформаційних систем та технологій Анатолію Миколайовичу Тригубі;
- доцента кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу Оксані Богданівні Булик;
- доцента кафедри екології Наталії Ярославівні Лопотич;
- доцента кафедри обліку та оподаткування Тетяні Ігорівні Поверляк;
- доцента кафедри геодезії і геоінформатики Зоряні Русланівні Рижок.

Щиро вітаю колег з присвоєнням вчених звань і бажаю оптимізму та наснаги для подальшої реалізації найсміливіших планів і задумів, а також міцного здоров’я, земних щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег!

Ректор ЛНАУ, академік НААНУ
В.В. Снітинський