3 грудня 2020 року в онлайн-форматі (на платформі Zoom) відбулася 23-тя міжнародна конференція «Information Technology for Practice 2020», організована Технічним університетом Острави, Центром інформаційних технологій у співпраці з Європейськими університетськими інформаційними системами, Чеським товариством системної інтеграції, Університетом Масарика та ІТ-кластером.

Протягом 10 років в роботі міжнародної конференції бере участь професор кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій В.М. Чаплига, який є постійним членом програмного комітету конференції. Цьогоріч до конференції долучились також інші викладачі ЛНАУ, які презентували доповіді (в форматі PowerPoint), зокрема:

- доцент кафедри економіки Наталія Зеліско висвітлила тему «Informative safety as constituent of economic safety of enterprises»;

- доцент кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Ольга Лиса виступила з тезами «Analysis of the characteristics of the cyber-physical system for growing vegetables»;

- доцент кафедри обліку та оподаткування Руслана Андрушко представила доповідь «Advantages of electronic document circulation in the condition of digital economy»;

- доцент кафедри генетики, селекції та захисту рослин Олег Андрушко доповів на тему «Optimization business processes of agricultural enterprises in the conditions digitalization».

Цікавою та змістовною для нас, науковців, є жива дискусія, обговорення та обмін досвідом із колегами з країн ЄС.