1 лютого 2021 року було проведено засідання Комісії з організації університетських та суспільних заходів Львівського національного аграрного університету.
На засіданні було промоніторено визначні дати та події в житті ЛНАУ та України загалом на 2021 рік, а також внесено пропозиції щодо проведення культурно-виховних, профорієнтаційних та інших заходів в університеті на 2021 навчальний рік.
На засіданні комісії розглянуто наступні питання:
- навчання студентів з чітким дотриманням правил соціальної дистанції та гігієни;

- календар знаменних та пам’ятних дат;
- ювілей ЛНАУ (165-річчя);
- інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»;
- благодійна діяльність;
- відеоролики про факультети;
- відкриття оновленого спортзалу;
- інше.
На засіданні відбулося жваве обговорення даних питань. Члени комісії особливо звернули увагу на святкування 165-річного ювілею Львівського національного аграрного університету, а також підкреслили важливість вжиття необхідних протиепідемічних заходів під час навчання.