В рамках відзначення Днів Науки представники студентського наукового гуртка «Правознавець» взяли участь у Регіональній науковій конференції «Молодь та соціально-економічні перетворення в АПК», яка відбулася 14 травня 2015 року в Горохівському коледжі ЛНАУ.

Під час роботи в секціях учасники конференції обговорювали проблеми та перспективи впровадження нових технологій в галузях АПК, стан українського села і перспективи його відродження, а також раціональне використання природних ресурсів.

За підсумками конференції 2-ге місце здобув студент групи Аг-12 Микола Бойко. Науковий керівник– к.е.н., асистент кафедри права і підприємництва Ю.А. Коверко – була відзначена подякою за належну підготовку студента переможця.