19 лютого у Львівському національному аграрному університеті відбулося віче, присвячене сьомій річниці вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому, тому з ініціативи ректора університету, академіка НААНУ Володимира Васильовича Снітинського було створено мистецьку інсталяцію, яка має передати студентам та працівникам ту атмосферу, яка панувала в дні, коли українці ціною власного життя відстоювали свою громадянську позицію.

Ректор та представники адміністрації спільно зі студентами хвилиною мовчання вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні. Опісля студенти та капелан університету поклали квіти до могили Героя України, Героя Небесної Сотні Анатолія Жаловаги.
Революція 2013–2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна Сотня стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символом Свободи.