30 червня – 10 липня 2015 року Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ) запрошує взяти участь у роботі V Літньої школи наукового спрямування, яка проходитиме на базі Черкаського інституту банківської справи.

До участі запрошуються студенти-переможці всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт і олімпіад, а також переможці міжнародних наукових конкурсів та голови студентських наукових товариств навчальних закладів Національного банку України, закладів-партнерів науково-навчального комплексу «Економосвіта» та інших ВНЗ України та зарубіжжя.

Метою Літньої школи є розвиток обдарованої молоді та забезпечення комплексу наукових, навчальних, культурно-просвітницьких та оздоровчих заходів, спрямованих на формування гармонійно розвинутої особистості.

Завдання Літньої школи – розвиток інтелектуального та наукового потенціалу студентів-переможців всеукраїнських, міжнародних наукових, навчальних конкурсів та олімпіад.