Щоденно перед працівниками Державної фітосаністарної інсекції з карантину рослин України постає безліч нових завдань, котрі потребують високого професіоналізму та компетентного вирішення в кожній ситуації. Важливим етапом одержання нових спеціальних знань та набуття додаткових навичок для спеціалістів фітосанітарної інсекції є підвищення кваліфікації.

Відповідно до листа Міністерства аграрної політики та продовольства України за №37-128-12/19169 від 18.12.2014 р. «Про підвищення кваліфікації керівних працівників і фахівців АПК України у 2015 році» з 18 травня по 29 травня поточного року на базі Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету пройшли курси підвищення кваліфікації для спеціалістів (ентомологів, гельмінтологів, гербологів) відділів фітосанітарного аналізу, в яких взяли участь 32 особи з усіх областей України.

Навчальний процес відбувався за типовими навчальними планами і програмами, що враховують вимоги сучасного виробництва. Слухачі курсів підвищення кваліфікації мали змогу на належному професійному рівні збагатити свої знання. До занять було залучено висококваліфікований науковий потенціал і належну матеріально-технічну базу університету.