28 квітня 2021 року відбулась конференція трудового колективу Львівського національного аграрного університету. Основним питанням порядку денного було внесення змін до статуту університету в зв’язку зі змінами у Законі України «Про вищу освіту». Також з ініціативи колективів факультетів було представлено ряд пропозицій щодо зміни назв структурних підрозділів та університету.

Заслухавши всі пропозиції від працівників університету, конференція трудового колективу прийняла рішення клопотати перед органами місцевої влади та Міністерством освіти і науки України про перейменування Львівського національного аграрного університету та внесення відповідних змін до його статуту.

Також на конференції трудового колективу було прийнято рішення щодо змін у складі вченої ради університету.