24 травня 2021 року було проведено засідання Комісії з організації університетських та суспільних заходів Львівського національного аграрного університету, на яке були запрошені декани факультетів.
На засіданні було промоніторено визначні дати червня та події в житті ЛНАУ та України загалом, а також внесено пропозиції щодо проведення профорієнтаційних та інших заходів в університеті на період вступної кампанії 2021 року.
На засіданні Комісії розглянуто наступні питання:
- зустріч з випускниками ювілейних років;

- узгодження святкового концерту до Дня зустрічі з випускниками;
- відзначення Дня Героїв;
- вступна кампанія 2021 року;
- День захисту дітей;
- інше.
На засіданні відбулося жваве обговорення даних питань. Члени комісії та декани особливо звернули увагу на святкування Дня зустрічі з випускниками Львівського національного аграрного університету ювілейних років, а також підкреслили важливість вжиття необхідних протиепідемічних заходів під час цього святкування.