25 травня на території ЛНАУ з ініціативи ректора, академіка НААНУ Володимира Снітинського відбулося планове озеленення території університету. Дана акція є постійною в нашому університеті, адже завдяки цьому університетський парк щороку збагачується зеленими насадженнями. До даної акції долучилися: ректор, академік НААНУ Володимир Снітинський, проректори, декани, представники факультету агротехнологій і екології, кафедра фізичного виховання, працівники інформаційного відділу, капелан о. Іван Венгрин та студентська профспілка.
Для озеленення університетської території використали декоративні туї західні та медоносні дерева липи, які відрізняються невибагливістю і швидко приживаються на новому місці. Тепер студентам, викладачам та відвідувачам парку буде приємно прогулюватися місцями, які покращують настрій, дарують затишок, енергію та спокій.