Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники, аспіранти та студенти Львівського національного аграрного університету щиро вітають з ювілеєм завідувача кафедри екології Петра Романовича Хірівського!

Вельмишановний Петре Романовичу!

Сердечно вітаємо Вас із визначною датою у Вашому житті – 60-річчям від Дня народження!
Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису, творить свою долю. Сторінки Вашої біографії сповнені нарисами років, які Ви присвятили навчанню та вихованню молодого покоління. Ваш професіоналізм, мудрість, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставленої мети сприяють не лише Вашому особистому успіху, але й стають запорукою розвитку й процвітання університету, факультету агротехнологій і екології. Ваша трудова, наукова та педагогічна діяльність увінчана численними нагородами та почесними званнями, прикрашена повагою колег та вдячністю студентів.
Прийміть нашу щиру вдячність за Вашу батьківську любов, яку Ви випромінюєте щодня, передаючи кожній людині неоцінений скарб високої освіченості, творчу енергію, організаторський талант, виважені рішення, справедливість та вагомий внесок у розвиток освіти і науки України.
Нехай Ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Довгого віку, міцного здоров’я й душевної рівноваги, витримки й далекоглядності, а також нових звершень у тій справі, якій служите. Вічної молодості Вашій душі й доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Нехай береже Вас Господь і подарує многії і благії літа!