11 вересня 2021 року у Львові відбувся наймасштабніший соціальний захід «Місто професій», метою якого є допомогти дітям у майбутньому обрати улюблену професію.
Викладачі та студенти всіх факультетів університету взяли активну участь у цьому дійстві.
Відвідувачі мали можливість ознайомитися з актуальними спеціальностями сьогодення, які можна здобути, навчаючись на факультетах у ЛНАУ. Також учасники проєкту отримали майстер-класи та консультації від фахівців, які дозволили дітворі на декілька хвилин перетворитися на інженерів та машиністів, геодезистів та мандрівників, менеджерів та програмістів, будівельників та архітекторів, екологів, агрономів та ін.
Завдяки інвентарю та підготовленим атракціям учасники заходу змогли випробувати на собі цікаві професії та «влаштуватися на роботу», а допомагали їм у цьому представники факультетів. Кожна дитина, незалежно від віку, отримала паспорт – своєрідну трудову книжку. У ній була позначка про те, що малеча освоїла професію.
Радіємо, що вдалося допомогти дітям стати тим, ким вони справді мріють бути. Зробимо дітей щасливими!