23 листопада волонтери Львівського національного аграрного університету розпочали щорічну акцію «Стань помічником святого Миколая».
Свою добру справу почали зі сім’ї, що проживає в селі Горбачі Львівського району Львівської області. Активісти передали малозабезпеченій родині матраци, побутову хімію, їжу, одяг та інші речі першої потреби.
Опісля відправились до вихованців Роздільського дитячого будинку-інтернату для хлопчиків. Передали їм солодощі, засоби особистої гігієни та одяг, які вдалось зібрати завдяки небайдужим працівникам та студентам ЛНАУ, а також парафіянам храму св. рівноапостольного князя Володимира Великого.
Висловлюємо особливу подяку кандидату с.-г. наук, завідувачці кафедри садівництва та овочівництва ім. професора І.П. Гулька Ользі Йосипівні Дидів за фрукти та овочі, які були передані волонтерам для малозабезпечених сімей та дітей.
Дякуємо усім, хто долучається до наших соціальних та благодійних акцій. Творімо добро разом! Не будьмо байдужими!