Вельмишановні працівники, студенти, випускники Львівського національного аграрного університету!
Вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим.
Щиро дякую Вам всім за щоденну працю на благо нашого університету. Знаю, що кожен з Вас доклав багато зусиль, щоб наш університет був у переліку найуспішніших закладів вищої освіти в Україні. Рік, що минув, приніс нам багато хвилювань, нових вражень і змін, але ми зуміли впоратися з поставленими завданнями і примножили свої досягнення у всіх сферах діяльності.
Новий рік приносить людям надії на краще майбутнє. Бажаю Вам, щоб усі проблеми і клопоти залишилися в старому році, а в прийдешньому році з нами були тільки щастя, радість і нові успіхи. У новому році перед нами постануть нові завдання, але ми з надією й оптимізмом дивимося в майбуття. Я переконаний, що спільними зусиллями ми подолаємо будь-які труднощі.
Ще раз сердечно вітаю Вас і Ваші родини з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю Вам підтримувати у серцях вогонь віри й любові, надії та оптимізму. Хай творча наснага та завзятість ніколи не залишають Вас! Нових Вам звершень і здобутків на славу рідної України!

Ректор ЛНАУ
академік НААНУ