13 квітня 2022 року Львівський національний університет природокористування з нагоди Дня довкілля долучився до проведення масової акції з висадки лісів «Ліс Перемоги». Ректорат, науково-педагогічні працівники та студенти ЛНУП впевненими кроками йдуть до втілення екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна» та доєдналися до озеленення Парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Дублянський», в якому висадили близько 200 дерев, серед яких червоний дуб та смереки.
Університет заохочує молоде покоління до добрих справ і плекає дбайливе ставлення до довкілля. Уся країна працює в умовах воєнного стану, у тому числі і наш університет, незважаючи на всі обставини сучасного життя. Дякуємо Державному підприємству «Рава-Руське лісове господарство», в особі керівника Косовського Антона Петровича , яке надало необхідну кількість дерев і разом із ЛНУП долучилося до покращення стану довкілля.