3 липня 2015 року на Вулецьких пагорбах університету «Львівська політехніка» відбулось щорічне покладання квітів до пам`ятника львівським професорам, вбитими нацистами в 1941 році. Було вшановано світлу пам’ять розстріляних 36 вчених, серед яких – науковці світового рівня: філолог Тадеуш Бой-Желенський, медик Антоній Цєшинський, ректор «Львівської політехніки» Каспар Войгель та ін.

У церемонії взяли участь усі ректори львівських навчальних закладів, мер міста Львова Андрій Садовий, голова Львівської обласної ради Петро Колодій та запрошена молодь і професори  з м. Вроцлав (Польща).

Із великою шаною від Львівського національного аграрного університету квіти до пам’ятника піднесли ректор академік НААНУ Володимир Снітинський, голова профспілкової організації працівників та викладачів Роман Шмиг і голова Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Олег Андрушків.

Ми схиляємо голову перед подвигом львівських професорів, пам'ять про яких несе уся університетська еліта Львова та Вроцлава.

Пам'ятаємо, не забуваємо…