5–7 лютого 2015 року на базі Львівського національного аграрного університету відбувся навчальний модуль для керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств «Механізація сільськогосподарського виробництва». Модуль відбувся в рамках реалізації Сумським національним аграрним університетом навчальної програми «Успішний зерновий бізнес на невеликій площі», впроваджуваної в Україні Європейським банком реконструкції та розвитку і Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива».

На відкритті форуму виступили ректор Сумського національного аграрного університету академік НААН Володимир Ладика, перший проректор ЛНАУ професор Віталій Боярчук, економіст інвестиційного центру FAO Андрій Ярмак. Реалізація навчальної програми модулю здійснювалася у формі представлення тренінгових матеріалів ученими Сумського та Львівського національних аграрних університетів, які розглянули питання механізації виробничих процесів у сільському господарстві, інвестування в технічне забезпечення аграрних підприємств, організації обслуговування сучасної сільськогосподарської техніки. Учасники модулю вивчали досвід роботи інженерної служби Агрофірми ТзОВ «Агро» (с. Вирів Кам’янка-Бузького району), відвідали гуртовий ринок сільськогосподарської продукції «Шувар». Гості зі Сумщини мали можливість ознайомитися з культурною спадщиною та історичними пам’ятками Львова, освітніми та науковими традиціями й досягненнями аграрного вишу в Дублянах.Учасники модулю отримали цінну інформацію про новітні досягнення у сфері механізації сільськогосподарського виробництва, побачили їх апробацію на практиці. Не менш важливим надбанням стали зміцнення та розвиток контактів науковців і виробничників з різних регіонів України.