З нагоди Дня Незалежності України та напередодні Дня знань мої найщиріші привітання та сердечні побажання безхмарного неба над золотоколосою нивою, міцного здоров’я та особистого щастя, добра і процвітання для пана ректора, академіка НААН України В.В. Снітинського та усього славного колективу викладачів, працівників і студентів Львівського національного аграрного університету!

Хай розлога нива, котру Ви щороку засіваєте добірними зернами знань і вмінь, колоситься благодатним, щедрим урожаєм фахових аграріїв, які розбудовуватимуть нашу державу для блага кожного громадянина і всього українського народу, достойного бути серед розвинених демократичних європейських націй, народжує патріотів, хто продовжать славні традиції державотворення всесвітньовідомих українців: князя Володимира Великого і гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, провідника нації Степана Бандери і генерал-хорунжого Тараса Чупринки, Левка Лук’яненка і В’ячеслава Чорновола.

Запевняю Вас, що ми, бійці та офіцери окремої гвардійської механізованої бригади ЗСУ, в протистоянні із військовими підрозділами РФ та сепаратистськими незаконними збройними формуваннями, які оснащені та навчені для війни із нами на кошти та під керівництвом Росії, виконаємо свій військовий обов’язок перед державою, забезпечимо мирне й безхмарне небо над Вашими головами для благородної педагогічної праці та достойного життя. Нехай оселиться впевненість у Ваших душах і запанує спокій у домівках.

Ми переможемо неодмінно! Слава Україні!

З повагою, помічник начальника штабу управління бригадної артилерійської групи військової частини Ігор Флис