Шановні здобувачі вищої освіти Львівського національного університету природокористування! Сьогодні щиро вітаю Вас із Міжнародним днем студентів!
17 листопада є особливим днем для студентства у всьому світі, оскільки це Міжнародний день студентів, а освіта не знає кордонів та обмежень. Це свято об’єднує усю молодь та є майданчиком для міжнародної співпраці та обміну досвідом. Студентська пора – найцікавіша та найвеселіша в житті людини. Кожен навчальний рік несе щось нове і незвичайне.
Дорогі студенти! У Вас зараз відповідальний період в житті, коли Ви здобуваєте нові знання, вміння та стаєте дорослими, вчитеся самостійно приймати важливі рішення. Ваше навчання – це перший рівень становлення Вас як професіоналів.
Ви вже зробили успішний крок, обравши Львівський національний університет природокористування та свою майбутню спеціальність. Тепер Ви зобов’язані набиратися знань, щоб в майбутньому з успіхом застосувати їх у практичній діяльності.
Бажаю Вам щастя, стабільності, здоров’я, миру, успіхів у навчанні та житті!

ректор ЛНУП
академік НААНУ