17 листопада 2022 р., у Міжнародний день студентів, у Львівському національному університеті природокористування відбулась зустріч ректора університету Володимира Снітинського зі студентським активом. Зустріч було розпочато з хвилини мовчання за жертвами війни, яку цинічно веде росія, та полеглими захисниками України.
Звертаючись до здобувачів вищої освіти зі словами вітання, ректор нагадав всім присутнім історію заснування цього свята та його значення для студентства у всьому світі. Він наголосив, що саме студенти є основною рушійною силою університету, побажав їм нових звершень, адже багато перемог не буває. Також ректор висловив переконання, що професії, які студенти зараз здобувають у ЛНУП, будуть надзвичайно важливими для відбудови нашої держави після перемоги над російським агресором.
В рамках зустрічі було нагороджено Аллу Недовіс, студентку факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, та Ярослава Мацюка, студента факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, за 1 місце в 1 етапі XXIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
За 1 місце в 1 етапі XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка було нагороджено Валерію Сав’юк, студентку факультету землевпорядкування та туризму.

Традиційно напередодні Міжнародного дня студента проводиться конкурс «Кращий студент ЛНУП». Цьогоріч за результатами конкурсу було обрано наступних переможців:
- переможець в номінації «Кращий студент-громадський діяч ЛНУП» – Андрій Бендюк, студент факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій;
- переможець в номінації «Кращий студент-інноватор ЛНУП» – Уляна Харук, студентка факультету управління, економіки та права;
- переможець в номінації «Кращий студент-профспілковий активіст ЛНУП» – Віктор Турук, студент факультету землевпорядкування та туризму;
- переможець в номінації «Кращий студент-спортсмен ЛНУП» – Олег Наугольник, студент факультету будівництва та архітектури;
- переможець в номінації «Кращий студент-митець ЛНУП» – Олена Деберна, студентка факультету будівництва та архітектури;
- переможець в номінації «Кращий студент-лідер ЛНУП» – Діана Шойму, студентка факультету агротехнологій та екології;
- переможець в номінації «Кращий студент-активіст ЛНУП» – Соломія Рибка, студентка факультету управління, економіки та права;
- переможці в номінації «Кращий студент-волонтер ЛНУП» – Максим Хропот, студент факультету агротехнологій та екології, Тарас Борчук та Володимир Хмарук, студенти факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Усі переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.
На завершення виступив голова ССО «Основа» Ігор Музика, який від імені студентства щиро подякував ректору університету за сприяння в організації цього конкурсу, який допомагає студентам вдосконалювати свої не лише професійні, а й особистісні якості та дає стимул всесторонньо розвиватися.