28-30 вересня 2015 року у Варшавському університеті наук про життя (Польща) відбувся загальний з’їзд Вишеградської Асоціації університетів, у якому взяли участь 40 представників з 20 університетів-членів Вишеградської групи з 10 країн. Серед учасників з’їзду також були делегати від Львівського національного аграрного університету на чолі з ректором ЛНАУ, академіком НААНУ В.В. Снітинським.

Загальні збори відкрили спільно Президент Вишеградської асоціації університетів професор Петер Белік та проф. Казімєж Банасік, заступник ректора Варшавського університету наук про життя. На Загальних зборах був представлений річний звіт, затверджений план заходів на 2016 рік та розглянуті заявки університетів-кандидатів на вступ до Вишеградської асоціації університетів. За рішенням Загальних зборів до асоціації були прийняті 4 університети, серед яких один український, а саме – Уманський національний університет садівництва.
Також був обраний віце-президент Асоціації, яким став проф. Януш Жмія (Краківський сільськогосподарський університет, Польща), та нові члени виконавчого комітету.