27 жовтня 2015 р. до ЛНАУ прибула з офіційним візитом делегація  Посольства Французької Республіки в Україні. У складі делегації були Надзвичайна і Повноважна Посол Французької Республіки в Україні п. Ізабель Дюмон, Радник з питань культури та співробітництва і директор Французького Інституту в Україні п. Паскаль Сліванскі, прес-аташе Посольства Французької Республіки п. Орелі Базен, а також Почесний консул Французької Республіки у Львові п. Данило Ярема.
Метою візиту було ознайомлення з Львівським національним аграрним  університетом та обговорення напрямків подальшої співпраці. Варто зауважити, що наш університет є першим вищим навчальним закладом, який відвідала п. Дюмон після призначення її на посаду посла.
В ході візиту відбулася зустріч з керівництвом університету на чолі з ректором ЛНАУ, академіком НААН України Володимиром Снітинським. Ректор ознайомив гостей з історією, структурою, основними напрямками наукової та освітньої діяльності університету, а також з основними етапами та результатами співпраці з французькими навчальними закладами.

Пані посол відзначила значний потенціал аграрного сектора України в Європі, та велику роль університету у  підготовці фахівців цієї галузі. Ізабель Дюмон також високо оцінила співпрацю ЛНАУ з університетами Франції, зокрема з AgroSup Dijon, а також схвально відгукнулась про вивчення другої іноземної ( французької) мови в нашому університеті.
В ході дискусії було обговорено основні напрямки поглибленого співробітництва, а саме:
- розробку механізмів отримання подвійного диплома з французькими навчальним закладами;
- модернізацію навчальних планів із врахуванням французького досвіду;
- вдосконалення практичної підготовки за магістерськими програмами;
- допомогу у забезпеченні навчально-методичними матеріалами для вивчення французької мови.
Французька сторона висловила свою зацікавленість в отриманні інформації щодо результатів та проблем, які виникають в ході співпраці, та гарантувала підтримку посольства Франції в Україні для реалізації намічених кроків.
Для поглиблення та деталізації програм співпраці передбачається робочий візит радника з питань культури та співробітництва, директора Французького Інституту в Україні п. Паскаля Сліванські до нашого університету.