«Раз добром нагріте серце вік не прохолоне.»
Т.Г. Шевченко

30 жовтня 2015року пройшов ювілейний десятий «Аукціон надій» – щорічний благодійний захід, який проводять студенти Львова. Цього року він проходив у Музеї етнографії та художнього промислу. Саме на фасаді цієї будівлі знаходиться скульптура «Рільництво. Ощадність. Промисловість», на реставрацію якої підуть зібрані на аукціоні кошти. Організаторами акції стали студенти Університету банківської справи, Львівської політехніки та Львівського національного аграрного університету. Від ЛНАУ на аукціоні виступив із словами подяки голова первинної профспілкової організації Олег Андрушків.

На аукціоні було продано понад 30 лотів, які пожертвували на добру справу представники влади, голови банківських установ, бізнесмени, митці, культурні та громадські діячі. Зокрема, спеціальний лот для Аукціону передала голова Національного банку України Валерія Гонтарева.
Стартова ціна кожного лоту становила 1500 гривень, крок – 200 гривень. За 3500 гривень композицію з гривневих купюр придбав голова Українського лікарського товариства, проректор з лікувально-профілактичної роботи ЛНМУ імені Данила Галицького Андрій Базилевич. Власником футбольного м’яча Ліги Чемпіонів за 5200 гривень став заступник начальника обласного управління «Ощадбанк» Олег Мельник.
Численну колекцію лотів прикрасила новинка Форуму видавців 2015 – дизайнерська футболка з елементом вишивки та розписом люмінофорною фарбою, яка світиться вночі, від дизайнера одягу Оксани Караванської, а також «Стильна книжка для панянки» від дизайнерки. Власницею цього лоту стала Наталя Касьян-Дранова, випускниця ЛІБС і найактивніша учасниця торгів.
Микола Вознюк, директор Львівського навчально-наукового інституту УБС, придбав картину «Київ» автора Олександра Десятнікова за 4000 гривень.
Найзапекліша боротьба велася за картину «Кропивник» із особистої колекції Верховного архієпископа Києво-Галицького, митрополита Київського, предстоятеля Української греко-католицької церкви Блаженнійшого Святослава. Картина була продана за 20 000 грн. Другий за вартістю лот – картину «Осінь. Червоне дерево» – за 13 000 грн. придбав бізнесмен Сергій Смовженко. Він також став власником другого спеціального лоту від  Любомира Гузара – факсимільного видання рідкісного стародруку «Історія Біблії, Старого і Нового Заповіту» та картини «Пурпурова лілея» від художниці Тетяни Бурдики.
Всього на аукціоні вдалося зібрати 170100 гривень.