Низка авторитетних громадських організацій, серед яких Асоціація фермерів та приватних землевласників і Союз обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, за активної участі Львівського національного аграрного університету провели 6 листопада у туристично-відпочинковому комплексі МішиН-Сіті на Тернопільщині Агрофорум під назвою  «Агропромислове підприємство–2015». Захід організовано з нагоди відзначення Дня працівника сільського господарства. Спеціальними гостями форуму, особливо її найважливішої складової – конференції, стала делегація нашого університету на чолі з проректором проф. Ігорем Яцівим.
Відкриваючи конференцію, проф. І. Яців ознайомив учасників не лише із славною історією та структурою нашого університету, але й детально розповів про основні наукові розробки та дослідження, виконані у Дублянах. Нав’язуючи до повідної теми конференції – інноваційного розвитку, проф. І. Яців відзначив низку розробок наших вчених, які вже приносять економічний ефект, навів декілька прикладів або варіантів впровадження наукових розробок.

Проф. Юрій Губені, розвиваючи тему інновацій у аграрній сфері, виклав деякі міркування щодо інноваційної модернізації системи регулювання аграрного ринку, наголошуючи при цьому на унікальному досвіді деяких країн Центральної та Східної Європи, зокрема Чехії.
Доцент Ігор Дидів детально виклав не лише теоретико-аналітичні, але й прикладні аспекти функціонування овочівництва, розповів про особливе і зростаюче значення овочів у раціоні харчування сучасної людини, продемонстрував деякі зразки нових або апробованих сортів часнику, салату чи селери. Доцент Василь Тимочко виклав своє бачення інформаційного супроводу сучасних технологічних рішень, продемонстрував способи та інструментарії впровадження та управління проектами, зокрема із застосуванням програми Project Management. Завершуючи наукову частину дискусії, доцент Мирослав Богіра висвітлив важливі аспекти аграрної реформи, зокрема виконав детальний аналіз не лише сучасного стану, але й можливих напрямків розвитку земельної реформи. Доповіді цих провідних вчених ЛНАУ здійснювались у творчій та динамічній манері, з використанням мультимедійних презентацій у PowerPoint, що значно оживило аудиторію та спряло дискусії.
Організатори агрофоруму висловили щиру подяку науковцям за участь у конференції та відзначили Почесним дипломом особливий вклад ЛНАУ у розвиток аграрної науки та інноваційний розвиток сільського господарства.