14 листопада 2015 року у актовому залі Львівського НАУ відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії «Осінній листопад», який скликав 30 хореографічних колективів (понад 1000 учасників) із Закарпатської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської областей.
Цей фестиваль був приурочений до Дня працівника сільського господарства України та Дня студента. Це – справжній творчий дарунок усім шанувальникам народного танцю.
У вітальному слові директор фестивалю-конкурсу, Заслужений працівник культури України, відмінник освіти України Побєда Харісов зазначив, що тільки краса, мистецтво, дитяча радість і творчість можуть врятувати світ від війни і зла. Він побажав усім учасникам та гостям мирного неба над головою, творчих успіхів та перемог, гарного настрою, нових знайомств і незабутніх вражень.
Програму фестивалю розпочав Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» Львівського національного аграрного університету танцем «Гопак» у постановці П. Харісова.

Усіх глядачів вразили виступи Зразкового хореографічного ансамблю «Хустяночка» школи мистецтв управління культури Хустської міської ради Закарпатської області, керівник – відмінник освіти України Ірина Гнепа, Зразкового аматорського колективу «Надія» Борщівської школи мистецтв Тернопільської області, керівник – Ірина Піхлер, Народного дитячо-юнацького ансамблю народного танцю «Полуничка», керівник – відмінник освіти України, заслужений діяч естрадного мистецтва Наталя Добинда, Театру танцю «Левеня» 58 будинку офіцерів м. Львів, керівник – Наталя Бондарчук, Зразкового вокально-хореографічного ансамблю «Сонечко» Львівського палацу залізничників, керівник – Заслужений працівник культури України Марія Горностай, а особливо цікавими були виступи наймолодших учасників фестивалю: танцювального колективу «Зернятко» Дублянського ДНЗ №1, керівник – Вікторія Юрків та ансамблю народного танцю «Малі підліщата» з с. Малі Підліски, керівник – Андрій Ролюк.
Журі, до складу якого входили: відмінник освіти України, заслужений діяч естрадного мистецтва Наталія Добинда, керівник хореографічних колективів «Намисто» та «Жвирківські візерунки» Наталія Зятик, директор молодіжної дитячої організації «Майбутнє дітям» Валерій Бернадський, керівник творчої майстерні «Світлячок» Олена Лисякова, керівник дитячого театру танцю «Левеня» Наталія Боднарчук, заслужений працівник культури України Марія Горностай – висловили щиру подяку керівникам колективів за чудові постановки танців, збереження національних традицій у хореографії та костюмі, високий рівень виконавської майстерності. Усі колективи отримали нагороди та дипломи лауреата ІІ Всеукраїнського фестивалю хореографії «Осінній листопад».
Незабутні враження про фестиваль та Львівський національний аграрний університет залишились у всіх учасників, керівників колективів, батьків, гостей цього мистецького свята.