8 червня 2023 року відбулося нагородження учасників конкурсів «Кращий студент-науковець» та «Кращий студентський науковий гурток» Львівського національного університету природокористування за 2022–2023 н.р.

В.о. ректора Володимир Васильович Снітинський привітав молодих людей, які займаються студентською науковою роботою, відзначивши їхні вагомі наукові здобутки, що підтверджують активну участь в міжнародних та всеукраїнських конференціях, конкурсах, проєктах, а також наукових заходах, що були проведені в університеті.

Зі словами подяки до молодих вчених звернулися проректор з наукової роботи Богдан Гулько, перший проректор Ірина Федів, голова НТСАДМВ ЛНУП Зоряна Рижок, а також в.о. завідувача кафедри машинобудування Віталій Власовець, які високо оцінили рівень студентської наукової роботи.

Враховуючи підсумки конкурсу «Кращий студент-науковець Львівського національного університету природокористування 2023», за активну участь нагороджено:

● Дипломом I ступеня:

- Софію Вовк, студентку групи Тур-21 факультету землевпорядкування та туризму;

- Романа Данилишина, студента групи Фін-51 факультету управління, економіки та права.

● Дипломом II ступеня:

- Андрія Дроздовського, студента групи Аг-41 факультету агротехнологій та екології;

- Яну Романюк, студентку групи Оп-31 факультету управління, економіки та права;

- Софію Владику, студентку групи Арх-41 факультету будівництва та архітектури.

● Дипломом III ступеня:

- Вікторію Старшу, студентку групи Арх-41 факультету будівництва та архітектури;

- Ольгу Гуляк, студентку групи Аг-41 факультету агротехнологій та екології;

- Ірину Возну, студентку групи Акт-22 факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.

● Грамотами:

- Сергія Братуня, студента групи Зв-41 факультету землевпорядкування та туризму;

- Марту Гілецьку, студентку групи Пр-22сп факультету управління, економіки та права;

- Світлану Крису, студентку групи Пр-31 факультету управління, економіки та права;

- Софію Божейко, студентку групи Мо-21 факультету управління, економіки та права;

- Володимира Маслюка, студента групи Птб-41 факультету управління, економіки та права.

За ефективну діяльність у поточному навчальному році та активну участь у конкурсі «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування 2023» нагороджено:

● Дипломом I ступеня:

- студентський науковий гурток «Економіст-міжнародник» кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу факультету управління, економіки та права;

- студентський науковий гурток «Туризмознавець» кафедри туризму факультету землевпорядкування та туризму.

● Дипломом II ступеня:

- студентський науковий гурток «Державний земельний кадастр» кафедри земельного кадастру факультету землевпорядкування та туризму;

- студентський науковий гурток «Фінанси, банківська справа та страхування» кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету управління, економіки та права;

- студентський науковий гурток «Менеджер» кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого факультету управління, економіки та права.

● Дипломом III ступеня:

- студентський науковий гурток «Машинобудування» кафедри машинобудування факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій;

- студентський науковий гурток «Облік – мова бізнесу» кафедри обліку та оподаткування факультету управління, економіки та права;

- студентський науковий гурток «Сучасні технології в тваринництві і кормовиробництві» кафедри тваринництва і кормовиробництва факультету агротехнологій та екології.

● Грамотами:

- студентський науковий гурток «Інформаційно-комунікаційні та інтелектуальні технології» кафедри інформаційних технологій факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій;

- студентський науковий гурток «Плекання рідної мови» кафедри гуманітарної освіти факультету будівництва та архітектури;

- студентський науковий гурток «Правознавець» кафедри права факультету управління, економіки та права;

- студентський науковий гурток «Моделювання та макетування об’єктів промислового дизайну» кафедри архітектури факультету будівництва та архітектури.

За якісну організацію студентської наукової роботи та підготовку студентів-науковців до конкурсів було висловлено подяку науковим керівникам:

- ст. викладачу кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу Ростиславу Дмитровичу Федіву;

- к.е.н., доценту кафедри туризму Оксані Йосипівні Березівській;

- к.е.н., доценту кафедри земельного кадастру Мирославі Василівні Смолярчук;

- к.е.н., доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування Оксані Григорівні Агрес;

- к.е.н., ст. викладачу кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого Тетяні Миколаївні Станько;

- д.т.н., професору, в.о. завідувача кафедри машинобудування Віталію Михайловичу Власовцю;

- к.е.н., доценту кафедри обліку та оподаткування Надії Євгенівні Ціцькій;

- д.вет.н., професору, завідувачу кафедри тваринництва і кормовиробництва Наталії Зіновіївні Огородник;

- к.е.н., доценту кафедри інформаційних технологій Аллі Михайлівні Железняк;

- к.ф.н., доценту кафедри гуманітарної освіти Анжелі Михайлівні Кузі;

- к.ю.н., доценту кафедри права Ользі Андріївні Туркот;

- д.мист., в.о. професора кафедри архітектури Романі Василівні Кюнцлі;

- к.е.н., доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ользі В’ячеславівні Шолудько;

- к.с.-г.н., доценту кафедри технологій в рослинництві Марії Львівні Тирусь;

- к.е.н., доценту кафедри землеустрою Олександрі Олександрівні Костишин;

- к.т.н., доценту кафедри управління проєктами та безпеки виробництва Івану Миколайовичу Городецькому;

- к.е.н., доценту кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Наталії Богданівні Зеліско.

Щиро вітаємо кращих студентів-науковців Львівського національного університету природокористування та бажаємо молодим вченим нових звершень на шляху їхнього професійного зростання, міцного здоров’я та творчих успіхів!