Знаковою подією є надання канадською компанією RoboDK, яка є одним зі світових лідерів в розробці засобів програмування промислових роботів, ліцензійного програмного забезпечення для навчання студентів Львівського національного університету природокористування. Надане програмне забезпечення дозволяє виконувати моделювання та офлайн-програмування промислових роботів від понад 50 світових виробників, а це практично 600 моделей, які є на ринку, в тому числі України.

Наші студенти-машинобудівники надзвичайно вдячні компанії RoboDK (Монреаль, Канада), а особливо менеджеру Алексу Сільві, за надану можливість суттєво покращити якість навчального процесу та підготуватись до промислової роботизації в рамках нових дисциплін. Це серйозна підтримка університету в інноваційному розвитку.

Therefore, it is a significant event that the Canadian company RoboDK, which is one of the world leaders in the development of industrial robot programming tools, provided licensed software for training students of the Lviv National Environmental University. The provided software allows for modeling and offline programming of industrial robots from more than 50 global manufacturers, which is almost 600 models available on the market, including Ukraine.

Our mechanical engineering students are extremely grateful to RoboDK (Montreal, Canada), and especially to Alex Silva, the manager, for the opportunity to significantly improve the quality of the educational process and prepare for industrial robotization in new disciplines. This is serious support for the university in its innovative development. RoboDK (https://robodk.com/).