23 грудня 2015 року Львівський обласний комітет профспілки працівників агропромислового комплексу провів збори голів первинних профспілкових організацій Львівської області. На ньому обговорили звіт Львівської обласної організації профспілки працівників АПК та її президії про проведену роботу в 2015 році в здійсненні захисту трудових прав та соціальних інтересів працівників. У своєму виступі голова обласної організації профспілки Михайло Іванович Тарнавський високо відзначив роботу первинної профспілкової організації Львівського національного аграрного університету, а також відзначив, що ректор університету В.В. Снітинський всіляко підтримує роботу профспілкової організації ЛНАУ та активно сприяє розвитку волонтерської діяльності в університеті.

За результатами обласного огляду-конкурсу «Краща первинна профспілкова організація» за успіхи в захисті трудових прав та соціальних інтересів працівників та за волонтерську діяльність первинна профспілкова організація Львівського національного аграрного університету зайняла друге місце. Колектив університету нагороджений подякою голови федерації профспілок України.