28 Грудня 2015 року у Львівському національному аграрному університеті відбулася Вчена рада, яка розглянула питання «Стан і перспективи розвитку коледжів Львівського НАУ».
Заслухавши та обговоривши доповідь голови комісії, першого проректора професора В.М. Боярчука, вчена рада констатувала, що стан навчально-методичної, виховної організаційної та господарської діяльності всіх коледжів університету є в цілому задовільним.
Однак, в процесі підготовки матеріалів до вченої ради, виявлено цілий ряд недоліків. Зокрема, потребує покращення наукова робота викладачів. Окрім цього, на виконання вимог інструктивних документів, необхідно впорядкувати штатні розписи коледжів, провести позачергову атестацію, забезпечити підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, покращити показники залучення кадрів вищої наукової кваліфікації до навчального процесу. Необхідно також покращити стан всіх форм діяльності коледжів, підсилити роль студентського самоврядування в управлінні установами, розробити концепції розвитку коледжів на середньотерміновий період. Потребує подальшого розвитку реалізація ступеневої освіти в межах університетського центру ЛНАУ.

В усіх коледжах виявлено недостатній рівень якості фундаментальної та гуманітарної підготовки студентів.
Вчена рада одноголосно ухвалила ряд заходів, виконання яких дозволить ліквідувати виявлені недоліки і значно покращити діяльність коледжів ЛНАУ.