Вельмишановні професори, викладачі, співробітники та студенти!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята принесуть у Ваші оселі добро, радість, щастя і віру у здійснення усіх мрій і сподівань. Хай в Україні запанують мир і спокій, а в душах людей – велика любов та милосердя. Від усього серця зичу  Вам, щоб Новорічно-Різдвяні  свята, які є символом народження Божого дитяти та віри у Господню ласку, додали Вам сили та натхнення жити, працювати, вчитися для розквіту рідної землі та зміцнення Української держави.

Бажаю, щоб прийдешній 2016 рік примножив вагомі освітні, наукові, спортивні та мистецькі здобутки нашого університету, які стануть найкращим підтвердженням високого рівня сучасного європейського вищого навчального закладу, що дозволить достойно підійти до славної дати – 160-ти річчя від заснування.

Володимир Снітинський,

ректор ЛНАУ, академік НААНУ