28 січня 2016 р. до ЛНАУ з офіційним візитом прибула делегація Посольства Латвійської Республіки в Україні. У складі делегації був Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні п. Юріс Пойканс, Почесний консул Латвійської Республіки п. Володимир Гарцула, Другий секретар Посольства Латвійської Республіки в Україні п. Андрейс Карповічс, Депутати Сейму Латвійської Республіки пп. Айнарс Межуліс, Алдіс Адамовічс, Юріс Вецтіранс, Вілніс Кірсіс, Голова Сирітського суду Смілтенського краю Ауріка Зівере, Голова Думи Смілтенського краю Гінтс Кукайніс, представник Латвійського агентства з інвестицій та розвитку Аріс Котанс.
Метою візиту було ознайомлення з Львівським національним аграрним університетом та обговорення напрямків співпраці.

В ході візиту відбулася зустріч з ректором ЛНАУ, академіком НААН України Володимиром Снітинським. Ректор ознайомив гостей з результатами співпраці між ЛНАУ та іноземними університетами та інституціями і, зокрема, з Латвійським аграрним університетом. Гості також познайомилися з історією нашого університету, який цього року буде святкувати ювілей – 160 років.
Пан посол відзначив значний потенціал аграрного сектора України в Європі та велику роль нашого університету, як єдиного аграрного ВНЗ у західній Україні,  у  підготовці фахівців цієї галузі.
В ході дискусії було обговорено основні напрямки поглибленого співробітництва, а саме:  участь нашого університету у програмі Європейського Союзу Erasmus+, співпраця у науковій сфері, вдосконалення практичної підготовки студентів, обмін культурними візитами.
Латвійська сторона висловила велику зацікавленість у подальшій співпраці з нашим університетом та гарантувала підтримку посольства Латвії в Україні для реалізації намічених кроків.