Традиційно напередодні Міжнародного дня студентів підводяться підсумки конкурсу «Кращий студент ЛНУП», який започаткований ректором Львівського національного університету природокористування, академіком НААНУ Володимиром Васильовичем Снітинським.
Головна мета проведення конкурсу – виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства. Конкурс – унікальна можливість відзначити найяскравіших представників нашої академічної спільноти, що вирізняються не лише в академічній сфері, а й в суспільному житті та культурному розвитку.

Цьогорічними переможцями конкурсу «Кращий студент ЛНУП» стали:
- Переможець у номінації «Кращий студент Львівського національного університету природокористування» – Софія Божейко, студентка III курсу факультету управління, економіки та права, заступниця студентського декана, голова профбюро факультету. Займається волонтерською та громадською діяльністю, а також створенням фото- та відеоконтенту для університету. Лауреат обласної премії імені В’ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти Львівщини.
- Переможець у номінації «Кращий студент-спортсмен ЛНУП» – Вікторія Авдеєва, студентка II курсу факультету управління, економіки та права, бронзова призерка XVIII Літньої Універсіади України, командного чемпіонату України серед юніорів з легкої атлетики, срібний призер XXXII спортивних ігор Львівщини з легкоатлетичного кросу.
- Переможець у номінації «Кращий студент-волонтер ЛНУП» – Ольга Назарук, студентка III курсу факультету будівництва та архітектури, яка активно співпрацює з благодійними фондами, організувала збір коштів для 5 окремого штурмового полку окремої стрілецької бригади, 1 батальйону, 2 роти.
- Переможець у номінації «Кращий студент-митець» – Микола Головчук, студент III курсу факультету будівництва та архітектури, автор колажів, митецьких проєктів, здобув диплом II ступеня в номінації «Рисунок – етюд з натури».
- Переможець у номінації «Кращий студент-активіст ЛНУП» – Анастасія Тарасюк, студентка II курсу факультету агротехнологій та екології, активна учасниця культурного, творчого життя університету, учасниця художніх колективів університету. Лауреат обласної премії імені В’ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти Львівщини.
- Переможець у номінації «Кращий студент-інноватор ЛНУП» – Софія Вовк, студентка III курсу факультету землевпорядкування та туризму, переможець міжнародних конкурсів студентських робіт та учасник міжнародних студентських конференцій, членкиня Вченої ради ЛНУП та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ЛНУП.
- Переможець у номінації «Кращий студент-лідер ЛНУП» – Святослав Політило, студент III курсу факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, студентський декан, організатор загальнофакультетських та загальноуніверситетських заходів, збору на засоби обігріву для 24 бригади імені Короля Данила, 80 бригади. Стипендіат академічної стипендії імені Героїв Небесної Сотні.
- Переможець у номінації «Кращий студент – профспілковий діяч ЛНУП» – Ірина Щерба, студентка III курсу факультету управління, економіки та права, секретар профкому, організатор зустрічей та різних студентських заходів, активіст студентської самоврядної організації «Основа».
- Переможець у номінації «Кращий студент – громадський діяч ЛНУП» – Валерія Сав'юк, студентка III курсу факультету землевпорядкування та туризму, яка бере активну участь у громадському житті університету, займається волонтерством, науково-дослідною діяльністю, була удостоєна призначення іменної академічної стипендії Верховної Ради України.
- Переможець у номінації «Кращий креативний студент ЛНУП» – Ельвіра Мацейко, студентка III курсу факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, учасниця обласних конкурсів, фестивалів, концертів, проєктів у рамках українсько-польського обміну. Переможець конкурсу «Нові таланти ЛНУП 2023».