Після початку повномасштабного вторгнення студент факультету агротехнологій та екології добровільно пішов захищати територіальну цілісність України від ворога.
Підрозділу, в якому служить наш воїн, був вкрай необхідний позашляховик для виконання бойових завдань, і студенти ЛНУП не залишились осторонь. За ініціативою студентів було відкрито збір для закупівлі та повного забезпечення автомобіля.
15 листопада, напередодні Міжнародного дня студентів, було урочисто передано автівку підрозділу, в якому служить студент, а саме 3-й окремій штурмовій бригаді.
Велика подяка і шана студентам, які проявили надзвичайний патріотизм і підтримали свого колегу. Віримо, що цей автомобіль прослужить довго і допоможе вибороти перемогу для України.