16 листопада 2023 р. у Львівському національному університеті природокористування в рамках Всесвітнього дня науки задля миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development) та Міжнародного дня студентів відбувся конкурс «Хімічна ліга – 2023», організований викладачами кафедри екології для студентської спільноти ЛНУП.
До конкурсної гри активно долучилися команди здобувачів факультету агротехнологій та екології (спеціальності «Агрономія», «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища»), факультету будівництва та архітектури (спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія») та факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій (спеціальність «Агроінженерія»).

Студентів привітали декани факультетів Володимир Бальковський і Андрій Мазурак, а також завідувач кафедри екології Петро Хірівський. Журі конкурсу оцінювало команди за такими критеріями: відповідність представлених контентів основним компетентностям, знання предмета, командна робота, комунікативність учасників та їх креативність.
Учасники команд «Агрофранци», «Армопояс», «Вища ліга» та «Терті пляцки» у першій частині конкурсу представили свої команди та гасла. Друга частина – хімічний квест – була запеклою, оскільки команди почергово відповідали на запитання опонентів у чітко визначених межах регламенту. У третій частині програми конкурсанти проявили свої творчі здібності та таланти.
Глядачі та учасники отримали багато позитивних емоцій та корисної інформації.
Переможцями стали команди «Агрофранци» та «Армопояс». Друге місце розділили команди «Вища ліга» та «Терті пляцки».
Бажаємо усім успіхів, творчих злетів та міцних знань.