Цього року виповнюється 10 років від початку Революції Гідності, яка стала доленосною подією в сучасній українській історії. Мільйони наших громадян вийшли на захист свого євроатлантичного вибору та на захист найвищих людських цінностей – гідності та свободи. Викладачі та студенти Львівського національного університету природокористування брали активну участь у цих подіях, які засвідчили, що українці свої переконання, ідентичність та державність готові відстоювати ціною власного життя. Сьогодні, аналізуючи події десятирічної давності, розуміємо, що Революція Гідності та російсько-українська війна – це ланки одного історичного процесу боротьби нашого народу за свою Незалежність. Вічна пам’ять усім полеглим Українським героям! Честь і слава – живим! Завдяки їхній жертовності та самовідданості Україна вже вистояла та утвердилась як вільна європейська держава і переможе у цій віковічній боротьбі з агресором, бо відстоює майбутнє своїх дітей та демократичні цінності вільного світу, у якому прагне жити та розвиватись! Слава Україні! Героям слава!