19 грудня в актовій залі Львівського національного університету природокористування відбувся благодійний захід «Університетська коляда», під час якого було зібрано кошти на потреби студента факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Андрія Бендюка, що служить в лавах ЗСУ.
Виступ розпочався з вітального слова в.о. ректора Василя Лопушняка, який побажав процвітання та миру університету. Після цього представник організації «Пласт», студент факультету будівництва та архітектури Олесь Бубела вручив Вифлеємський вогонь. Також з вітальним словом напередодні різдвяних свят виступив капелан університету о. Іван Венгрин.
Присутні вшанували всіх загиблих героїв та героїнь хвилиною мовчання.

На заході виступали: Народна хорова капела «Джерела Розточчя» (керівник – Ярослава Ліпковська), Народна капела бандуристів (керівник – Ірина Стельмах), Народний вокально-інструментальний ансамбль «Берегиня» (керівник – Ірина Стельмах), Народний духовий оркестр (керівник – Марта Мурська), Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» (керівник – Андрій Дендюк), Народний ансамбль народних інструментів «Троїсті музики» (керівник – Марта Мурська), художній керівник Народної капели бандуристів Ірина Стельмах та аспірант факультету управління, економіки та права Михайло Іващенко.
Усі колективи виявили неабиякий рівень підготовки та допомогли присутнім відчути справжній дух Різдва.
Під час заходу спільними силами було зібрано 26000 гривень, які будуть передані на потреби студента.
Щиро дякуємо всім присутнім та бажаємо мирних, веселих свят!