12 січня 2024 року відбулась зустріч в.о. ректора Львівського національного університету природокористування Василя Лопушняка з представниками Міжнародної організації з міграції. Під час зустрічі в рамках проєкту «Підвищення готовності зацікавлених сторін до задоволення нагальних гуманітарних потреб у разі швидкого виникнення надзвичайних ситуацій, Україна» підписано Акт передачі майна для проведення робіт з тимчасової консервації навчального корпусу ЛНУП, який зазнав ушкодження внаслідок атаки 1 січня 2024 року. Міжнародною організацією з міграції передано аварійні набори для швидкого ремонту, монтажну піну та металеву покрівлю загальною вартістю понад 200 тисяч гривень.
Львівський національний університет природокористування висловлює подяку Міжнародній організації з міграції, яка підтримала нас в такий нелегкий час.