16 лютого 2016 року у готельно-навчальному комплексі «Гетьман» м. Львова проходив огляд-конкурс «Кращий молодий профспілковий лідер Львівщини».

За поданням президії Львівської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу обласна конкурсна комісія Об’єднання профспілок Львівщини підвела підсумки огляду-конкурсу «Кращий молодий профспілковий лідер Львівщини».

За аналізом представлених перевірених матеріалів обласна конкурсна комісія Об’єднання визнала кращих молодіжних профспілкових лідерів Львівщини.

Переможцем визнано Олега Ярославовича Андрушківа – голову студентської профспілкової організації Львівського національного аграрного університету.

Враховуючи велику кількість профспілкових організацій ВНЗ Львівщини та підприємств, таке визнання заслуговує особливої уваги, пошани та  поширення досвіду роботи профкому Львівського національного аграрного університету серед молодіжних профспілкових організацій.

Профспілка працівників агропромислового комплексу та колектив Львівського національного аграрного університету вітають Олега Ярославовича Андрушківа з перемогою в обласному огляді-конкурсі, бажають йому подальших успіхів у профспілковій діяльності, в захисті прав та інтересів студентів та аспірантів.

Виконавчий комітет профспілок Львівщини нагородив переможця почесною грамотою та грошовою премією.