Колектив нашого університету разом з усією Україною вшановує пам’ять героїчних захисників Донецького аеропорту, легендарних кіборгів – людей, стійкіших за бетон.
Оборона Донецького летовища тривала з 26 травня 2014 року до 23 січня 2015 року та стала однією з найбільш принципових битв для України. «Кіборги вистояли, не встояв бетон». Ця фраза вже увійшла в нашу історію як свідчення сили, стійкості, незламності українського війська та його прагнення до Перемоги.
Під час боїв за Донецький аеропорт отримали поранення приблизно 500 наших військових, загинули майже дві сотні. Тож схилімо голови в пам’ять про загиблих героїв-кіборгів! Честь та шана усім тим, хто продовжує боронити Україну!
Пам’ять про героїчний чин українських воїнів, які 242 дні мужньо захищали Донецький аеропорт, стримуючи просування ворога, житиме вічно та надихатиме на боротьбу до Перемоги!
Слава Україні! Героям слава!

В. о. ректора університету
професор Василь Лопушняк