11 лютого відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН у світі відзначають Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Це свято акцентує увагу світової спільноти на важливості рівного доступу жінок і дівчат будь-якого віку до досягнень і розвитку науки, техніки та інновацій. За кількістю жінок-учених Україна займає 12-те місце серед 41 країни, оскільки, за даними Інституту статистики ЮНЕСКО, в українській науці – 45% жінок.
У нашому університеті, як і в усій Україні, працюють, навчаються та займаються науковими дослідженнями розумні та талановиті жінки та дівчата. Ми приділяємо велику увагу забезпеченню ґендерної рівності у цій сфері, підтримуючи ідеї та починання наших дослідниць.
Шановні науковиці, докторантки, аспірантки та студентки! Щиро вітаю Вас із цим чудовим професійним святом! Бажаю віри у свої сили, творчої наснаги та нових наукових звершень, які якнайкраще репрезентуватимуть Ваші таланти, слугуватимуть розвитку України та наближенню її Перемоги!

В. о. ректора ЛНУП
професор Василь Лопушняк