Сьогодні, 19 лютого 2024 року, розпочалися курси підвищення кваліфікації «Впровадження інтерактивних технологій на заняттях у вищій школі» у Львівському національному університеті природокористування.
Упродовж цього тижня лектором виступатиме Галина Павлівна Пʼятакова, доктор педагогічних наук, професор ЛНУ ім. І. Франка.
Курси, що триватимуть до 26 лютого, зосереджені на наданні учасникам інструментів та навичок для успішного впровадження інтерактивних методик в навчальний процес у вищій освіті. Заняття проводитимуться як у очному, так і в онлайн форматі з використанням платформи Zoom.
Учасникам курсів надається можливість поглибити свої знання про інтерактивні технології, тренінгові методи, дидактичні ігри, а також оволодіти навичками організації дистанційного навчання.
Цей захід є унікальною можливістю для науково-педагогічних працівників Львівського національного університету природокористування розширити свій методологічний арсенал та підвищити якість викладання у вищій школі.