27 лютого з ініціативи в.о ректора Василя Івановича Лопушняка спільно з благодійною організацією «Nova Ukraine» та громадською організацією «НТЦ Подільський біорегіон» було проведено акцію «Chromebook for children». Метою цього заходу є підтримка і сприяння успішному навчанню студентів, зокрема внутрішньо переміщених осіб та тих, які є членами багатодітних сімей. У рамках цієї акції було передано 10 ноутбуків.
На цьому заході були присутні декани, заступники деканів факультетів, проректор з навчально-виховної роботи, голова профкому студентів та аспірантів ЛНУП.
Василь Іванович побажав студентам плідної праці, успіхів у навчанні та бути активними у студентському житті нашого університету і подякував всім, хто долучився до цього заходу.